adziukas


Parama klubui

Klubas „Gintarinis Karpis“ yra nepelno siekianti organizacija. Prižiūrimas ežeras, visuomeninė veikla reikalauja nemažai lėšų, todėl noriu kreiptis į visus geros valios žmones, įmones, kurie gali bet kokių būdu paremti klubą. Labai pagelbėtu Jūsų 2% pervedimas į klubo sąskaitą. Kaip tai padaryti rasite mūsų forume adresu: http://www.adziukas.com/forumas/viewtopic.php?f=39&t=194

 

Visiems padėjusiems klubui, įsipareigojame suorganizuoti puikų savaitgalį prie klubo ežero su šeima. Norintiems susigrumti su viena galingiausiu mūsų gėlavandenę žuvimi karpių ir bus suteikta galimybė. O tai tikrai paliks ilgam neišblėstančių įspūdžių, gražių fotografijų ir galimybę pasipuikuoti prieš kitus žvejus.

 
Laukinių karpių žūklė, klubas "Gintarinis Karpis"

VISŲ ŠALIŲ KARPININKAI, VIENYKITĖS !!!

Jei Jūs "ligonis", ir sergate karpizmo liga, reiškiasi papuolėte į teisinga palatą. Susibūrę į klubą "Gintarinis Karpis" stengsimės propaguoti žūklės būdą "ĮŽUVINAI-PAGAVAI-PALEISK" Čia visi tokie patys ir tik kartu susibūrę ir bendraudami įveiksime ligos negalias ir ištversime sunkiausią metų laikotarpį - žiemą. Aš pasistengsiu surinkti ir sudėti kuo daugiau informacijos, kad ir naujai iškeptas, ar dar tik žadantis įstoti i mūsų gretas čia galėtu surasti jam reikalingos informacijos. Šiame tinklapyje Jus rasite nuorodas į kitus populiarius tinklapius, paslaugas organizuojant karpių žvejybą. Pamokyti ir patarti galėsiu ir asmeniškai. Kiekvienais metais pavasarį ir rudenį klubas organizuoja sąskrydžius prie vandens telkinio, kur renkasi netik naujokai, bet ir jau turintys žvejybos patirtį kolegos. Jie visi mielu noru pasidalins savo žiniomis su pradedančiaisiais žvejais. Klubas kiekvienais metais organizuoja išnuomotame ir prižiūrimame laukiniame ežere nekomercines varžybas. Šiai dienai varžybų dalyviai tik klubo nariai, bet ateityje atsiradus didesniam susidomėjimui didinsime varžybų skaičių, kad patenkintumėme ir kitų norą. Apie visas naujienas, straipsnius, foto ir video galeriją, galite sužinoti apsilankę mūsų forume. Prisiregistravę galite kartu su visais įsitraukti į diskusijas, užduoti Jums rūpimus klausimus. Galite užduoti Jums rūpimus klausimus ir man asmeniškai elektroninių paštu This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it , aš tikrai pasistengsiu kuo išsamiau i juos atsakyti ir Jūsų nenuvilti. Nekantriems siūlyčiau paskambinti telefonu +37068687566 ir užduoti Jums rūpimą klausimą.