Parama klubui

Klubas „Gintarinis Karpis“ yra nepelno siekianti organizacija. Prižiūrimas ežeras, visuomeninė veikla reikalauja nemažai lėšų, todėl noriu kreiptis į visus geros valios žmones, įmones, kurie gali bet kokių būdu paremti klubą. Labai pagelbėtu Jūsų 2% pervedimas į klubo sąskaitą. Kaip tai padaryti rasite mūsų forume adresu: http://www.adziukas.com/forumas/viewtopic.php?f=39&t=194

 

Visiems padėjusiems klubui, įsipareigojame suorganizuoti puikų savaitgalį prie klubo ežero su šeima. Norintiems susigrumti su viena galingiausiu mūsų gėlavandenę žuvimi karpių ir bus suteikta galimybė. O tai tikrai paliks ilgam neišblėstančių įspūdžių, gražių fotografijų ir galimybę pasipuikuoti prieš kitus žvejus.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
         

Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies). Prašome pažymėti, ar sutinkate, kad Jūsų naršyklėje būtų naudojami slapukai – savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus ir kaip juos panaikinti skaitykite čia Slapukų politika.

EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk